RT0603CRE0710RL
MFR.Part #
RT0603CRE0710RL
JLCPCB Part #
C2120801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS