RT0603CRD102K21L
MFR.Part #
RT0603CRD102K21L
JLCPCB Part #
C5896336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS