RT0603CRD0791KL
MFR.Part #
RT0603CRD0791KL
JLCPCB Part #
C2133748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 91kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS