RT0603CRD07887RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRD07887RL
JLCPCB Part #
C4283190
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS