RT0603CRD0786R6L
MFR.Part #
RT0603CRD0786R6L
JLCPCB Part #
C4015381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS