RT0603CRD07732RL
MFR.Part #
RT0603CRD07732RL
JLCPCB Part #
C4165186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS