RT0603CRD075K9L
MFR.Part #
RT0603CRD075K9L
JLCPCB Part #
C862441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS