RT0603CRD0751K1L
MFR.Part #
RT0603CRD0751K1L
JLCPCB Part #
C2133952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS