RT0603CRD0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRD0744K2L
JLCPCB Part #
C2133832
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS