RT0603CRD0743K2L
MFR.Part #
RT0603CRD0743K2L
JLCPCB Part #
C2133862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS