RT0603CRD0739R2L
MFR.Part #
RT0603CRD0739R2L
JLCPCB Part #
C4145196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS