RT0603CRD0735R7L
MFR.Part #
RT0603CRD0735R7L
JLCPCB Part #
C2134835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS