RT0603CRD07357RL
MFR.Part #
RT0603CRD07357RL
JLCPCB Part #
C4215994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS