RT0603CRD0734K8L
MFR.Part #
RT0603CRD0734K8L
JLCPCB Part #
C2134853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS