RT0603CRD0730R9L
MFR.Part #
RT0603CRD0730R9L
JLCPCB Part #
C3992553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS