RT0603CRD07270RL
MFR.Part #
RT0603CRD07270RL
JLCPCB Part #
C2132971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS