RT0603CRD0724R9L
MFR.Part #
RT0603CRD0724R9L
JLCPCB Part #
C2133022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS