RT0603CRD071K24L
MFR.Part #
RT0603CRD071K24L
JLCPCB Part #
C4111516
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS