RT0603CRC07750RL
MFR.Part #
RT0603CRC07750RL
JLCPCB Part #
C4288993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS