RT0603CRC0769R8L
MFR.Part #
RT0603CRC0769R8L
JLCPCB Part #
C2141543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS