RT0603CRC0751K1L
MFR.Part #
RT0603CRC0751K1L
JLCPCB Part #
C862378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS