RT0603CRC074K3L
MFR.Part #
RT0603CRC074K3L
JLCPCB Part #
C4182133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS