RT0603CRC0749R9L
MFR.Part #
RT0603CRC0749R9L
JLCPCB Part #
C2142149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS