RT0603CRC07499RL
MFR.Part #
RT0603CRC07499RL
JLCPCB Part #
C862374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS