RT0603CRC0743R2L
MFR.Part #
RT0603CRC0743R2L
JLCPCB Part #
C2141694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS