RT0603CRC073K57L
MFR.Part #
RT0603CRC073K57L
JLCPCB Part #
C2141955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS