RT0603CRC07390RL
MFR.Part #
RT0603CRC07390RL
JLCPCB Part #
C2141653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS