RT0603CRC07316KL
MFR.Part #
RT0603CRC07316KL
JLCPCB Part #
C2141139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS