RT0603CRC07301RL
MFR.Part #
RT0603CRC07301RL
JLCPCB Part #
C4137226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS