RT0603CRC072K71L
MFR.Part #
RT0603CRC072K71L
JLCPCB Part #
C2141765
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.71kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS