RT0603CRC071K96L
MFR.Part #
RT0603CRC071K96L
JLCPCB Part #
C4196333
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS