RT0603CRC071K07L
MFR.Part #
RT0603CRC071K07L
JLCPCB Part #
C2142835
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS