RT0603CRC07180KL
MFR.Part #
RT0603CRC07180KL
JLCPCB Part #
C4341175
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS