RT0603CRC07169KL
MFR.Part #
RT0603CRC07169KL
JLCPCB Part #
C2141196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS