RT0603CRC0713K7L
MFR.Part #
RT0603CRC0713K7L
JLCPCB Part #
C4226642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS