RT0603CRC0712K1L
MFR.Part #
RT0603CRC0712K1L
JLCPCB Part #
C3989822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS