RT0603CRC0711R8L
MFR.Part #
RT0603CRC0711R8L
JLCPCB Part #
C3947926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS