RT0603CRC07118KL
MFR.Part #
RT0603CRC07118KL
JLCPCB Part #
C4331203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS