RT0603CRB0721KL
MFR.Part #
RT0603CRB0721KL
JLCPCB Part #
C862338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS