RT0603BRE0795K3L
MFR.Part #
RT0603BRE0795K3L
JLCPCB Part #
C862323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS