RT0603BRE07910RL
MFR.Part #
RT0603BRE07910RL
JLCPCB Part #
C862315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS