RT0603BRE078R2L
MFR.Part #
RT0603BRE078R2L
JLCPCB Part #
C7353575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS