RT0603BRE07887KL
MFR.Part #
RT0603BRE07887KL
JLCPCB Part #
C5879511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS