RT0603BRE0773R2L
MFR.Part #
RT0603BRE0773R2L
JLCPCB Part #
C862277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS