RT0603BRE076K04L
MFR.Part #
RT0603BRE076K04L
JLCPCB Part #
C513554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS