RT0603BRE0769R8L
MFR.Part #
RT0603BRE0769R8L
JLCPCB Part #
C862264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS