RT0603BRE0767K3L
MFR.Part #
RT0603BRE0767K3L
JLCPCB Part #
C862256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS