RT0603BRE075K11L
MFR.Part #
RT0603BRE075K11L
JLCPCB Part #
C326742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS