RT0603BRE07511RL
MFR.Part #
RT0603BRE07511RL
JLCPCB Part #
C849795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS