RT0603BRE074R64L
MFR.Part #
RT0603BRE074R64L
JLCPCB Part #
C7302784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS